«

»

Maj 19

Zadbaj o sprawną klimatyzację

W dzisiejszych czasach klimatyzacja stała się standardem niemal w każdym pojeździe. Gdy temperatury na zewnątrz powoli rosną, klimatyzacja zapewnia nam stały dostęp do chłodnego i świeżego powietrza. Jednak czy jest tak na pewno? Zapominając o systematycznych przeglądach układu klimatyzacji, zamiast czystym powietrzem oddychamy w samochodzie mieszaniną kurzu, pyłków, zarodników pleśni i bakterii.

źródło - www.vwklimatyzacja.pl

Coroczna kontrola

Z informacji dostępnych na www.vwklimatyzacja.pl, dowiadujemy się, że eksperci zalecają przynajmniej jeden kompleksowy przegląd klimatyzacji w roku. Najlepiej zdecydować się na taką usługę wiosną, by przygotować pojazd do sezonu pylenia roślin i nadchodzących upałów. Szczególnie dotyczy to „ciężko pracujących” samochodów użytkowych, które codziennie pokonują odległe trasy. Obecnie u Partnerów Serwisowych marki Volkswagen Samochody Użytkowe usługa profesjonalnego przeglądu układu klimatyzacji dostępna jest w promocyjnych cenach.

Co daje sprawna klimatyzacja?

Dezynfekcja klimatyzacji, a także wymiana filtra przeciwpyłkowego to usługi, które pozwolą nam uniknąć nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z nawiewów, co zwiększa komfort, ale też bezpieczeństwo jazdy. Niesprawna klimatyzacja szybko staje się środowiskiem rozwoju licznych mikroorganizmów, jej wydajność chłodzenia znacznie spada, często pojawia się zwiększony hałas, a zużycie paliwa rośnie. Kierowca w takim samochodzie czuje się znużony, łatwiej opanowuje go rozdrażnienie, a przy skłonności do alergii pogarsza się również koncentracja. W ten sposób łatwo przełożyć brak troski o klimatyzację na większe niebezpieczeństwo na drodze.

Opłacalna oferta

Obecnie właściciele samochodów użytkowych marki Volkswagen, dokładnie modeli Caddy, Amarok, Transporter i Crafter, mogą skorzystać z usługi kompleksowego przeglądu układu klimatyzacji w promocyjnej cenie. Warto pamiętać, że regularna kontrola klimatyzacji to dodatkowe oszczędności. Profesjonalnie wykonana usługa wpływa na mniejsze zużycie paliwa i straty mocy samochodu. Tym samym nie ma sensu dłużej czekać. Zadbaj o klimatyzację już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *